Populaire spellen

Alles over Gransino Casino

Hartelijk welkom op de officiële Gransino-site, waar casino-spellen en sportweddenschappen samenkomen tot een complete beleving. Met een licentie verleend door Anjouan, krijgt elke speler toegang tot een breed scala aan entertainment.

Ontvang je 200 gratis spins!

Wat Gransino precies is

Gransino functioneert als een internetcasino en een platform voor sportweddenschappen, gericht op een wereldwijde spelersbasis. De site ondersteunt 26 talen, waaronder Nederlands, Engels, Spaans, Duits, Frans, Grieks en Fins, waardoor Gransino voor een groot internationaal publiek beschikbaar is.

Assortiment aan spellen

Gransino beschikt over meer dan 9.000 titels van meer dan 80 leveranciers, waardoor het een van de grootste spelcollecties van de branche heeft. Deze selectie bestaat uit:

Hoogtepunten onder providers

Gransino heeft partnerschappen met bekende softwareleveranciers, onder andere:

Beschikbare betaalopties

Zowel conventionele als cryptobetalingen worden door Gransino geaccepteerd. Een overzicht vindt u hieronder:

MethodeMinimale storting
Visa / Mastercard€10
Skrill / Neteller€20
MiFinity / Jeton€10
Bitcoin / Ethereum€30
USDT / Litecoin€20

Geld opnemen

MethodeMinimum / MaximumVerwerkingstijd
Bankoverschrijvingvan €20 tot €5.0001–2 dagen
Crypto Walletsvan €50 tot €5.000Direct
E-Wallets (MiFinity)van €10 tot €2.500Direct

VIP-programma

Bij Gransino kunt u deelnemen aan een VIP-systeem dat uit vijf niveaus bestaat, waarbij elk stadium extra privileges biedt:

Continue promoties

Naast het VIP-systeem heeft Gransino verschillende wekelijkse aanbiedingen:

Mobiele beleving

Gransino heeft een mobiel geoptimaliseerde website die via iedere browser op smartphones of tablets bereikbaar is. Een afzonderlijke applicatie is niet vereist om het volledige spelaanbod te benutten.

Redenen om voor Gransino te kiezen

Ga naar Gransino en ervaar zelf wat dit platform te bieden heeft.

FAQ

Welke services levert Gransino aan Nederlandse spelers via één platform?

Gransino brengt online casino, live casino en sportweddenschappen samen. Daarnaast vindt u tafelspellen, jackpotspellen, crashgames en instant-win-spellen op een mobiel geoptimaliseerde website.

Hoeveel spellen en providers biedt het Gransino-platform?

Meer dan 9.000 titels van boven de 80 leveranciers staan op het platform. De collectie omvat slots, jackpots, tafelspellen, live casino, crashgames en instant-win-games.

Welke betaalopties en minimale bedragen gelden voor Nederlandse spelers?

Voor Visa en Mastercard geldt een minimumbedrag van €10, voor Skrill en Neteller €20, en voor MiFinity en Jeton €10. Bitcoin en Ethereum starten vanaf €30; USDT en Litecoin vanaf €20. De exacte beschikbaarheid en limieten vindt u op de betaalpagina.

Hoe meld ik mij aan bij Gransino en op welk moment is KYC vereist voor opnames?

Ga naar de registratiepagina, voer uw correcte persoonsgegevens in en verifieer uw contactgegevens. KYC kan vereist zijn vóór volledig gebruik van het account of bij een opname; hiervoor kunnen een identiteitsbewijs, een adresbewijs en betalingsgegevens worden opgevraagd.

Kunnen mobiele spelers de Gransino-app voor Android of iOS downloaden?

Er bestaat geen aparte Android- of iOS-app. Bezoek de mobiele website met een moderne browser en maak eventueel een snelkoppeling op het startscherm.